Při stěhování na klíč za vás zařídí celé stěhování stěhovací společnost

Čeká vás stěhování z bytu do nového vysněného rodinného domu, ale jste pracovně vytížení, bohužel dočasně i o víkendech, a vůbec na všechny práce s tím spojené nemáte čas a ani náladu? Čas vás tlačí a do vašeho bytu se během několika týdnů nastěhuje nový majitel. Možná si říkáte, jak by to bylo skvělé, kdyby za vás všechny věci někdo sbalil a přestěhoval do nového domku. Téměř vše je možné zařídit, proto i pro tyto případy existuje řešení. Společnost Stěhování v Brně totiž nabízí tzv. stěhování na klíč.

Vše je založené na důvěře klienta ke společnosti

Pokud jste o této službě nikdy neslyšeli, přiblížíme vám, co vlastně znamená. Podstatou je to, že stěhovací společnost provede celé stěhování sama. Její pracovník si předem s majitelem bytu vše řádně dohodne, upozorní na hodnotné věci a cennosti, které pro něj mají velkou hodnotu, a také si může určit, na jaké místo se přestěhované věci a nábytek rozmístí. Toto stěhování je založeno na maximální důvěře klienta k pracovníkům společnosti Stěhování Brno. Pak již stačí jen předat klíč od bytu pracovníkům společnosti a nemusíte se o nic jiného starat. Všechno hravě zvládnou pracovníci stěhovací společnosti a také ve velmi krátkém čase. Nebudete tak muset platit zbytečné náklady navíc za prostoje pracovníků.

Stěhování bude ještě rychlejší, pokud budete moci zajistit stání pro stěhovací vůz, a to co nejblíže vašemu bytu. Pracovníci společnosti Stěhování Brno všechny věci nejprve pečlivě zabalí, aby při přepravě nedošlo k žádnému poškození věcí. S sebou si přivezou dostatek balicího materiálu i kartonové krabice nebo na míru zhotovené přepravní boxy na cenné předměty. Vše přemístí do stěhovacího vozu. Ten vyberou dostatečně velký, aby se do něj vešly všechny předměty. Při stěhování velkých bytů může využít i vlek. Na novém místě vynosí věci a vybalí je na předem dohodnutá místa. Rozmístí nábytek, vyrovnají knihy a oblečení zpět do skříní, jak bylo předtím, vše podle dohody s klientem. Při stěhování z Brna do Prahy nebo opačně spolupracuje společnost Stěhování Brno s pražskou společností Nejlevnější stěhování Praha. Ta nabízí nižší ceny, než stěhovací společnosti v Praze, proto může klient ušetřit poměrně velkou část svých peněžních prostředků i při stěhování na tak velkou vzdálenost.

 

 

 

© 2020 Pila Třešť - www.pila-trest.cz
Tvorba webových stránek & SEO / články