Články


Dřevěné příhradové vazníky - ideální volba pro realizaci střechy

Příhradový vazník (též vazník, vazníkový krov, vazníková konstrukce, vazníková střecha, sbíjený vazník, dřevěný vazník) je lehká dřevěná příhradová konstrukce sloužící k přenesení zatížení střešního pláště do obvodové či nosné konstrukce.

Pokládka podlahy

 Stavbu domu nebo rekonstrukci bytu musíme jistě také doplnit o novou podlahu. Bez ní by byl dům poloprázdný a musíme také říci, že podlaha je jednou z nejvíce zatížených částí domu, takže bychom jí měli věnovat náležitý čas i péči.

Pro bezpečný domov

 Kvalitní a spolehlivý zámek dveří je zárukou bezpečnosti. Ale dokonce ani ty nejsilnější ocelové dveře nemohou zaručit svým majitelům, že se nám do domu nebo do bytu nevloupají nezvaní hosté. Navzdory široké škále produktů na trhu není výběr snadný.

Automatické závlahové systémy do každé zahrady

Sny o krásném bydlení doplní upravená zahrada. K vytvoření oázy klidu, kde budete trávit své chvíle odpočinku, potřebujete efektivní pomocníky. Jakmile zasadíte trávník, rostliny, keře a stromy, které jedinečnou atmosféru přírody ještě umocní, musíte jim zaručit pravidelnou údržbu a zavlažování.

Jak si půjčit dodávku

Zapůjčit si dodávku dnes není nic výjimečného. Můžeme si pronajmout dodávku na dovolenou, na převoz materiálu nebo zboží, na přesun zaměstnanců na školení podobně. Mnohým menším živnostníkům se také zakoupení takové dodávky mnohdy ani nevyplatí a tak se obracejí právě na autopůjčovny, které nabízejí dodávky v různém provedení.

Posuvné dveře jedině do stavebního pouzdra

Pokud stavíte novostavbu nebo plánujete rozsáhlejší rekonstrukci, dejte šanci posuvným dveřím, nejlépe těm do stavebního pouzdra. Jedná se o vskutku neotřelé a rafinované řešení, které si ale brzy zamilujete.

Moderní závlahový systém a život na zahradě

Moderní závlahový systém a život na zahradě Každá venkovní událost je příjemná a osvěžující, pokud neprší a chladný vánek vám rozčechrává vlasy. Příjemná atmosféra se line do okolí, stejně jako vůně lahodných pokrmů, které si připravujete na grilu.

Čistička obilí

Společnost SJC - Schneider Jaquet & Cie, je specializovaná společnost zabývající se oblastí čištění a třídění obilí a zrnin. Čistička obilí a zrnin SJC je univerzální stroj vhodné pro předčištění, čištění i třídění všech plodin, za předpokladu použití sít s odpovídající perforací.

Prodej bytů Malenovice

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost, která se věnuje provádění průmyslové, občanské a bytové výstavby a také stavbám inženýrského charakteru. Firma provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce Proč koupit byt v Malenovicích? Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice.
© 2019 Pila Třešť - www.pila-trest.cz
Tvorba webových stránek & SEO / články