Články


Dřevěné příhradové vazníky - ideální volba pro realizaci střechy

Příhradový vazník (též vazník, vazníkový krov, vazníková konstrukce, vazníková střecha, sbíjený vazník, dřevěný vazník) je lehká dřevěná příhradová konstrukce sloužící k přenesení zatížení střešního pláště do obvodové či nosné konstrukce.

Prodej bytů Malenovice

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost, která se věnuje provádění průmyslové, občanské a bytové výstavby a také stavbám inženýrského charakteru. Firma provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce Proč koupit byt v Malenovicích? Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice.

Při stěhování na klíč za vás zařídí celé stěhování stěhovací společnost

Čeká vás stěhování z bytu do nového vysněného rodinného domu, ale jste pracovně vytížení, bohužel dočasně i o víkendech, a vůbec na všechny práce s tím spojené nemáte čas a ani náladu? Čas vás tlačí a do vašeho bytu se během několika týdnů nastěhuje nový majitel.

Gabiony a jejich výhody při zpěvnění svahu

Gabiony, jak je možné vidět na fotografii, jsou drátěné konstrukce, které jsou vyplněny nejčastěji přírodním nebo lomovým kamenem. Koše konstrukcí se plní ručně a záleží na výšce manipulace s kamenem (od čehož se odvíjí i výsledná cena).

Vybavení pro byt i zahradu

Koupili jste nový dům či byt? Blíží se konec rekonstrukce vaší domácnosti? Možná jste již před rekonstrukcí přemýšleli, v jaké stylu si zařídíte nově zařídíte váš obývací pokoj, Přejete si obývací stěnu přes celou stěnu místnosti nebo jen moderní stolek pod televizor? Možností je v současné době celá řada.

Kvalitní střechy a střešní krytiny

Výběr vhodné střechy a vhodné střešní krytiny je důležitou součástí každé novostavby nebo rekonstrukce. Pokud má celková realizace stavby dopadnout podle představ zadavatele i stavební firmy, je správné rozhodnutí o vhodné střeše a střešní krytině zásadní.

Interiérové studio 1artinterier.com

Existují interiérová studia, která se specializují na zařizování a vybavování interiérů jakýchkoliv typů. Od soukromých bytů až po kanceláře či komerční prostory. Zkušení bytoví designeři nábytek Zlín respektují požadavky zákazníků a vždy poradí se zařízení a vybavením interiéru tak, aby odpovídalo zásadám správného bydlení a zdravého spaní.

Kvalitní parapety - parapet-shop.cz

Vidina koupi nového domu vám může zapříčinit fakt, že přehlédnete detaily, které jsou pro praktickou, ale i estetickou stránku věci dost podstatnými. Jedná se o parapety a to zejména o ty vnitřní, protože venkovní jsou většinou samozřejmost.

Tryskací technika od Wista s.r.o.

Společnost Wista od svého vzniku specializuje své aktivity do oblasti povrchových úprav. Na trh dodává specializovaný sortiment profesionální tryskací techniky nebo tryskání, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.
© 2018 Pila Třešť - www.pila-trest.cz
Tvorba webových stránek & SEO / články