Články


Dřevěné příhradové vazníky - ideální volba pro realizaci střechy

Příhradový vazník (též vazník, vazníkový krov, vazníková konstrukce, vazníková střecha, sbíjený vazník, dřevěný vazník) je lehká dřevěná příhradová konstrukce sloužící k přenesení zatížení střešního pláště do obvodové či nosné konstrukce.

Rolety - od historie až po současnost

Potřeba ochránit sebe, své blízké i svůj domov přes slunečním žárem je člověku vlastní od nepaměti. Od jaké doby vlastně můžeme datovat první zmínky o roletách? Jak se rolety vyvíjely postupem času a jaké druhy známe dnes? A co rozhoduje, zda zvolíme rolety či žaluzie? První egyptské rolety Už ve starověkém Egyptě ve čtvrtém století před naším letopočtem byly hojně používány pečlivě dekorované látkové systémy zastiňující obydlí Egypťanů.

Ten pravý tým pro renovace – malíři pokojů Praha

 Naši lidé jsou specialisté na malířské práce všeho druhu ve všech možných variantách prostor jak venkovních, tak interiérů. Pomůžeme se vším od základního ohledání prostoru, návrhu přesných barev, kombinací a technik provedení – všechno tak, aby to odpovídalo vaší představě.

Sauna u nás doma - saunaproject.shop

 Domácí saunu si přeje asi každý, kdo se alespoň jednou do sauny podíval a nechal se unášet dokonalým uvolněním a teplem, které nás pálilo na každém bodě našeho těla. Ve veřejných saunách se vždy nemohlo přihlížet k tomu, že bychom si chtěli dopřát saunu jako bonus a chtěli jsme si užít trochu soukromí.

Výhody epoxidových podlah - pokladkapodlahpraha.cz

 Samonivelační podlahy na bázi epoxidů jsou univerzálním řešením jak pro průmyslové, tak pro bytové prostory. Jen před několika lety byly použity velmi zřídka a pouze pro průmyslové objekty. Dnes mohou modernizovaná zařízení a pokročilé technologie snížit výrobní náklady výrobců a získat epoxidovou samonivelační podlahu za velmi atraktivní cenu.

Domácí sauna je snem každého z nás - saunaproject.cz

Rádi navštěvujete saunu, ale nechcete se již dělit s ostatními? Chtěli by jste svou saunu ve vlastním domě? Není nic jednoduššího, než oslovit odpovídající firmu, saunaproject.cz, a sauna může být naše třeba hned.

Variabilita montovaných hal - mobidock.cz

 Montované haly jsou spolehlivým řešením pro všechny, kdo potřebují rychle a bezpečně zastřešit cokoliv nebo pokud nutně potřebujeme rozšířit skladové prostory. Mají všestranné využití a také mnoho výhod, které jsou ve srovnání s klasickou zděnou stavbou jistě výhodnější.

Malování našeho bytu - malirstvi-praha.cz

 Interiér v bytě nám ukazuje, jaký máme vkus a jaký styl preferujeme. Renovace bytu nebo domu představuje různé obměny a to se týká i malování. Je to prakticky nejlevnější způsob, jak oživit stěny a interiér.

Pokládka podlahy

 Stavbu domu nebo rekonstrukci bytu musíme jistě také doplnit o novou podlahu. Bez ní by byl dům poloprázdný a musíme také říci, že podlaha je jednou z nejvíce zatížených částí domu, takže bychom jí měli věnovat náležitý čas i péči.

Pro bezpečný domov

 Kvalitní a spolehlivý zámek dveří je zárukou bezpečnosti. Ale dokonce ani ty nejsilnější ocelové dveře nemohou zaručit svým majitelům, že se nám do domu nebo do bytu nevloupají nezvaní hosté. Navzdory široké škále produktů na trhu není výběr snadný.

Automatické závlahové systémy do každé zahrady

Sny o krásném bydlení doplní upravená zahrada. K vytvoření oázy klidu, kde budete trávit své chvíle odpočinku, potřebujete efektivní pomocníky. Jakmile zasadíte trávník, rostliny, keře a stromy, které jedinečnou atmosféru přírody ještě umocní, musíte jim zaručit pravidelnou údržbu a zavlažování.

Jak si půjčit dodávku

Zapůjčit si dodávku dnes není nic výjimečného. Můžeme si pronajmout dodávku na dovolenou, na převoz materiálu nebo zboží, na přesun zaměstnanců na školení podobně. Mnohým menším živnostníkům se také zakoupení takové dodávky mnohdy ani nevyplatí a tak se obracejí právě na autopůjčovny, které nabízejí dodávky v různém provedení.

Posuvné dveře jedině do stavebního pouzdra

Pokud stavíte novostavbu nebo plánujete rozsáhlejší rekonstrukci, dejte šanci posuvným dveřím, nejlépe těm do stavebního pouzdra. Jedná se o vskutku neotřelé a rafinované řešení, které si ale brzy zamilujete.

Moderní závlahový systém a život na zahradě

Moderní závlahový systém a život na zahradě Každá venkovní událost je příjemná a osvěžující, pokud neprší a chladný vánek vám rozčechrává vlasy. Příjemná atmosféra se line do okolí, stejně jako vůně lahodných pokrmů, které si připravujete na grilu.

Čistička obilí

Společnost SJC - Schneider Jaquet & Cie, je specializovaná společnost zabývající se oblastí čištění a třídění obilí a zrnin. Čistička obilí a zrnin SJC je univerzální stroj vhodné pro předčištění, čištění i třídění všech plodin, za předpokladu použití sít s odpovídající perforací.

Prodej bytů Malenovice

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost, která se věnuje provádění průmyslové, občanské a bytové výstavby a také stavbám inženýrského charakteru. Firma provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce Proč koupit byt v Malenovicích? Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice.

Při stěhování na klíč za vás zařídí celé stěhování stěhovací společnost

Čeká vás stěhování z bytu do nového vysněného rodinného domu, ale jste pracovně vytížení, bohužel dočasně i o víkendech, a vůbec na všechny práce s tím spojené nemáte čas a ani náladu? Čas vás tlačí a do vašeho bytu se během několika týdnů nastěhuje nový majitel.

Gabiony a jejich výhody při zpěvnění svahu

Gabiony, jak je možné vidět na fotografii, jsou drátěné konstrukce, které jsou vyplněny nejčastěji přírodním nebo lomovým kamenem. Koše konstrukcí se plní ručně a záleží na výšce manipulace s kamenem (od čehož se odvíjí i výsledná cena).

Vybavení pro byt i zahradu

Koupili jste nový dům či byt? Blíží se konec rekonstrukce vaší domácnosti? Možná jste již před rekonstrukcí přemýšleli, v jaké stylu si zařídíte nově zařídíte váš obývací pokoj, Přejete si obývací stěnu přes celou stěnu místnosti nebo jen moderní stolek pod televizor? Možností je v současné době celá řada.

Kvalitní střechy a střešní krytiny

Výběr vhodné střechy a vhodné střešní krytiny je důležitou součástí každé novostavby nebo rekonstrukce. Pokud má celková realizace stavby dopadnout podle představ zadavatele i stavební firmy, je správné rozhodnutí o vhodné střeše a střešní krytině zásadní.

Interiérové studio 1artinterier.com

Existují interiérová studia, která se specializují na zařizování a vybavování interiérů jakýchkoliv typů. Od soukromých bytů až po kanceláře či komerční prostory. Zkušení bytoví designeři nábytek Zlín respektují požadavky zákazníků a vždy poradí se zařízení a vybavením interiéru tak, aby odpovídalo zásadám správného bydlení a zdravého spaní.

Kvalitní parapety - parapet-shop.cz

Vidina koupi nového domu vám může zapříčinit fakt, že přehlédnete detaily, které jsou pro praktickou, ale i estetickou stránku věci dost podstatnými. Jedná se o parapety a to zejména o ty vnitřní, protože venkovní jsou většinou samozřejmost.

Tryskací technika od Wista s.r.o.

Společnost Wista od svého vzniku specializuje své aktivity do oblasti povrchových úprav. Na trh dodává specializovaný sortiment profesionální tryskací techniky nebo tryskání, systémů pro nanášení povrchových úprav, vakuovou techniku a zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.
© 2024 Pila Třešť - www.pila-trest.cz
Tvorba webových stránek & SEO / články