Prodej bytů Malenovice

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost, která se věnuje provádění průmyslové, občanské a bytové výstavby a také stavbám inženýrského charakteru. Firma provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce

Proč koupit byt v Malenovicích?

Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení pro prodej bytů Malenovice. Dispozice bytů byly vytvořeny s ohledem na funkčnost a praktičnost v souladu se současnými moderními trendy bydlení a vycházející z našich dlouholetých zkušeností a požadavků našich klientů. S moderním vzhledem stavby se pojí i nízké provozní náklady, o čemž svědčí energetický štítek kategorie B, ke kterému výrazně přispělo použití kvalitních výplní oken a certifikovaného zateplení bytového domu. 

Prodej bytů Malenovice je ideální destinací k bydlení na půli cesty za prací do Otrokovic nebo Zlína. Nabízí skvělou polohu, dostupnost občanské vybavenosti, obchodů a služeb v místě je výborná, vše v docházkové vzdálenosti. Vybavení bytů je ve standardním provedení je v projektu použito vybavení ve vyšší cenové hladině od evropských výrobců, ať se jedná o obklady, dlažby, sanitu, podlahy.

 

© 2020 Pila Třešť - www.pila-trest.cz
Tvorba webových stránek & SEO / články